לאחר כתשעה חודשי פעילות ציבורית למען התושבים שמתמודדים עם השינויים מרחיקי הלכת שמתרחשים כאן ובעולם כולו, דרך הניסיונות לפגוע בזכותו של האדם לבחור באופן חופשי וטשטוש האמת סביב ענייני הזריקות הקשורות לקורונה הגעתי לנקודה בה העשייה הזו שלי הפכה לעבודה המרכזית והיחידה בחיי. אני מאמין שהדברים שאני עושה כיום משקפים את התפקיד אליו חיי יועדו ולכן אני מתמסר אליהם באופן מלא, בכל שעות היממה. 

העשייה שלי, שכל כולה ממוקדת בהעצמה אנושית וסיוע אזרחי אל מול לחץ שלטוני בלתי פוסק, החלה בהקמת ועדת החקירה האזרחית וממשיכה בהעברת מגוון סוגים של כלים, לציבור, לשיפור ההתמודדות הרגשית-רוחנית-יצירתית עם האתגרים המורכבים של התקופה. אני עושה זאת דרך פרסומים רבים שאני כותב, דרך מפגש עם אנשים בכל רחבי הארץ, סרטוני וידאו, נאומים, קורסים דיגיטליים שאני מספק לקהל הרחב ללא תשלום, הקמת קהילות "רחם ביתי" ברחבי הארץ, הפקת מפגשי טבע והשתתפות בהקמת תנועה ארצית "הבית שלנו".

מבחינתי, כל כישוריי האישיים, המקצועיים, הרוחניים והיצירתיים מוקדשים לטובת העניין וכך גם ימשיך להיות למשך תקופה ארוכה.

כדי שאוכל להמשיך לפעול כך באופן חופשי ובמלוא האנרגיה, אני זקוק לציבור שיתמוך ושיסייע ביצירת מימון העבודה והקיום שלי. 

אני מזמין אותך לקחת חלק, אם זה נכון מבחינתך, בעשייה שאני יוזם ומפתח ללא הרף, ולהוסיף כאן את סכום התשלום החודשי שנכון לך. 

אני רוצה להודות לך מראש ומקווה שגם ניפגש בקרוב, כי הכי חשוב זה שאנשים יתחברו כמה שיותר היום. החיבור הבין-אישי הוא התרופה הטובה ביותר אל מול המהומה וההתפרקות שאנחנו פוגשים מסביב.

חיבוק!