אהבה עצמית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אהבה עצמית היא אחד הכלים החשובים ביותר שעומדים לרשות האדם בהתמודדות עם כל אתגר, כל בעיה וכל שינוי. אהבה עצמית היא גם מה שמאד חסר אצל האדם כאשר הוא נתקע עם בעיה רגשית מכל סוג. ככל שאדם מיטיב לאהוב את עצמו יותר (ולא להתבלבל, אהבה עצמית אינה אנוכיות/נרקיסיסטיות!) כך הוא גם מכבד את עצמו יותר, תומך בעצמו יותר, סובלני לעצמו יותר ומסוגל לעמוד בפני משוכות החיים באופן מוצלח יותר, יצירתי יותר וקליל יותר.

אהבה עצמית היא נושא ללימוד ותרגול עצמי לכל החיים. אצל מרבית האנשים ובמרבית המקומות המודעות לאהבה עצמית, להיבטים ולהשלכות שלה נמוכה למדיי ומכאן גם הנטייה של אנשים להיתקע עם בעיות, להתמכר אליהן ולחוש חסרי אונים לגביהן.

אהבה עצמית היא אחד התחומים הבסיסיים והגדולים אותם חקר ד"ר פינקי פיינשטיין. הוא חיבר את הספר "אהבה עצמית: המחויבות הגבוהה ביותר" שיש לו היום גירסה מודפסת, גיסרת PDF וספר וידאו. כמו כן מתקיימות סדנאות לתרגול וטיפוח אהבה עצמית וקורס להכשרת מדריכי אהבה עצמית.

* ללימוד ותרגול אישי של אהבה עצמית: ספר הוידאו אהבה עצמית המחויבות הגבוהה ביותר (לחצו כאן לשלושה שיעורים ראשונים חינם) וספר הPDF אהבה עצמית המחויבות הגבוהה ביותר.
* לקורס מדריכי אהבה עצמית לחצו כאן

קצת עליי

ד"ר פיינשטיין הוא פסיכיאטר שממקד את הטיפול שלו בכלים לא תרופתיים, ככל שהדבר ניתן, וזאת על מנת להביא את האדם למצב בו הוא פוגש את יכולותיו לרפא את עצמו ולהשתחרר ממה שמפריע לו לקיים אורח חיים איכותי ומספק. הוא מחברם של ספרים רבים שמתמקדים ביכולתו של האדם לחולל שינויים בחייו.

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן