התקופה החדשה, שהחלה בסביבות 3.2020, התאפיינה בסוג של "רעידת אדמה" או "סופה" חברתית שבה הרבה מושגים התפרקו, נוצרה דרמה גדולה, מקומית ועולמית, סביב "קורונה" וכל מה שהתחולל ומתחולל בהמשך לכך, עם פגיעות מרובות בזכויות אדם, בחופש הבחירה ועוד.

בפברואר 2021 נכנסתי למעורבות גבוהה מאד בנושא, הקמתי ועדת חקירה אזרחית ופתחתי קבוצות פייסבוק "לצלוח את הסופה", "ועדת חקירה אזרחית: משפט העם" ו"אנשי הרוח החופשית".

כעת, כדי לקדם את הסיוע דרך החמרים האלה, ולתרגם אותם לקהילות מקומיות, אני מעוניין להכשיר מדריכים שסביבם יקומו קבוצות עבודה ולימוד שייאפשרו לאנשים לצלוח את הסופה הזו וגם להתעורר אל כוחם האמתי לקחת אחריות מלאה על גורלם.

הקורסים יתנהלו במסגרת האקדמיה הוירטואלית שלי, במקביל לקורסי המדריכים האחרים שמתקיימים שם.

התשלום לקורסים האלה יהיה שונה מהאחרים:
כל משתתף ישלם חודשית לפי יכולתו (בין 100 ל500 ש"ח לחודש לפי בחירה) ותשלום זה יהווה תרומה לוועדת החקירה האזרחית.

קורס מדריכי הרוח החופשית:
הכשרת מדריכים שיובילו קבוצות לתהליך שמעצים את החיבור של האדם אל החופש הטבעי שבו ושמעניק לו כלים להסתגלות לתקופה החדשה. הרוח החופשית היא הדבר שמאויים כעת והיא גם הדבר שיחולל את השינוי. קורס זה יעניק כלים להכרה עמוקה יותר של הדרכים אל הרוח החופשית ואל טיפוחה באופן קבוע.
משך הקורס: 6-9 חדשים בהתאם להתקדמות אישית.

קורס מדריכי לצלוח את הסופה:
הכשרת מדריכים לתהליך רגשי ועמוק של הכרת היכולת האנושית לעמוד מול ה"סופה" שמתרחשת כעת בישראל ובחלק ממדינות העולם, כיצד מסתגלים למצב, כיצד בונים בו משמעות חדשה, כיצד נשמרים מהסכנות של המצב הזה וכיצד צומחים מזה לשינוי והתחדשות החיים.
משך הקורס: 6-9 חדשים בהתאם להתקדמות אישית.

לפרטים נוספים על תהליך הצטרפות לקורסים של התקופה החדשה לחצו כאן