סדנת גשר הכסף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

סדנה אינטרנטית ששה שבועות לשינוי עמוק במערכת היחסים עם יצירת כסף ושימוש בכסף בהנחיית ד"ר פינקי פיינשטיין. שבוע ראשון חינם!

ענייני כסף מעסיקים אנשים רבים ומהווים פעמים רבות סוג של אתגר שנראה כמסובך לפיצוח. מה שפעמים רבות לא שמים לב אליו הוא שכמו בכל נושא אחר בחיים, ההתייחסות הרגשית שלנו אל הכסף ובמלים אחרות: "מערכת היחסים האמתית שלנו עם הכסף" קובעות במידה רבה או אולי אף באופן מוחלט כיצד יתקיים ויזרום כסף בחיינו.

ובנושא הזה בדיוק מתמקדת סדנת "גשר הכסף" שמושתתת על ספר הוידאו של ד"ר פינקי פיינשטיין.
תהליך של שישה שבועות של לימוד, תרגול והפנמת כלים לשינוי שמובילים את האדם לריפוי מערכת היחסים האותנטית והאמתית שלו עם עולם הכסף ועם כל ההקשרים הרגשיים הכרוכים בכך.

המטרה: להוביל את האדם למערכת יחסים נעימה, מזינה, יצירתית וגמישה עם יצירת כסף ושימוש בכסף באופן כללי, כמו גם יצירת ערוץ בריא ופורה בקשר בין יצירת כסף ובין תהליכי הגשמה עצמית (רמז: קיים קשור משמעותי מאד בין השניים!!!)

הסדנה נפתחת ביום ראשון 21.2.2021 ותתקיים בקבוצת פייסבוק סגורה.
שבוע ראשון חינם, ולאחר מכן אם רוצים ממשיכים ב320 ש"ח בלבד לכל הסדנה.
מספר המשתתפים מוגבל ל 50
.

להצטרפות לקבוצת הפייסבוק של הסדנה (ללא כל התחייבות) לחצו כאן
להבטחת מקומך בסדנה מראש: אפשר להעביר תשלום בביט/פייבוקס ל0536200370

קצת עליי

ד"ר פיינשטיין הוא פסיכיאטר שממקד את הטיפול שלו בכלים לא תרופתיים, ככל שהדבר ניתן, וזאת על מנת להביא את האדם למצב בו הוא פוגש את יכולותיו לרפא את עצמו ולהשתחרר ממה שמפריע לו לקיים אורח חיים איכותי ומספק. הוא מחברם של ספרים רבים שמתמקדים ביכולתו של האדם לחולל שינויים בחייו.

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן