להפצה בקבוצות ווטצאפ הוריות, דחוף.

הורים יקרים, באשר אתם.

שמי ד"ר פינקי פיינשטיין, אני פסיכיאטר מומחה ויו"ר ועדת החקירה האזרחית. אני אב לארבעה ילדים אהובים שקיבלו את מלוא החיסונים בילדותם באישור שלי, כרופא. מה שאכתוב לכם כאן אולי יישמע לכם מוזר ומנותק מהמציאות.  וזה באמת נשמע כזה.

רק קחו בחשבון שאם אני צודק, גם אם הסיכוי לזה חלקי בלבד, כדאי לכם להיזהר מאד ולשמור על ילדיכם מפני מהלך שאין ממנו חזרה.  האמינו לי שכדאי לכם.

מסיבות שהחלק הרפואי בהן כלל לא ברור, לאחר שלכל הדעות חלפה מישראל מגיפת הקורונה, ולמרות הצטברות מידע מדאיג מאד על תופעות לוואי מסוכנות גם בבני נוער, כולל תמותה, משרד הבריאות נחפז להזריק לילדי ישראל בגילאים 12-15 את החומר הניסיוני של פייזר, שתהליך הניסוי שלו יסתיים רק בעוד שנתיים.

קשה לתפוס את האפשרות שמשרד הבריאות עושה מהלך לא שקול שיסכן את ילדיכם. אני יודע שזה בלתי נתפס. אנחנו רגילים לסמוך על מערכות השלטון שיקבלו החלטות שיהיו רק לטובתנו. כך אנחנו חיים כאן, בדרך כלל.

כרגע, לצערנו, מושקעים משאבים עצומים בטשטוש התמונה האמתית של תופעות לוואי קשות בישראל, במערכות הרבייה, הנוירולוגיות, הלבביות וכן בקרישת הדם. בתי החולים מלאים באנשים שסובלים מפגיעות קשות לאחר החיסון הזה אך הדבר לא מקבל כיסוי תקשורתי כלל וכלל.

לא אלאה אתכם במלים כדי שלא להכביד. כיום כבר מאות רופאים בישראל מביעים התנגדות גלויה וחד משמעית לחיסון פייזר בילדים. אך הממשלה מתעלמת מהם. ובכך גם מתעלמת מכם.

ואלה העובדות:

ילדיכם אינם בסכנה כלל מקורונה.
ילדיכם בסכנה מקבלת החומר הזה לגופם.

הם עלולים לסבול מנכות לכל החיים וקיימים סימני שאלה לגבי פגיעה ביכולתם להעמיד צאצאים בהמשך. הלב שלהם עלול להיפגע עד למצב של צורך בהשתלת לב. הם עלולים לסבול מקרישי דם גדולים, פגיעה בראייה, שמיעה, נשימה ומהתפרצות מחלות רדומות שגופם יכול היה למנוע בעצמו.

וזו רשימה חלקית. בארצות הברית מספר בני נוער גם נפטרו לאחר קבלת החומר הזה.

אני ממליץ לכם לא לנדב את ילדיכם לזה. אני ממליץ לכם לשמור עליהם כדי שבעתיד לא תיאלצו להסביר להם את מה שלא תוכלו להסביר. כשמדובר בילדינו אנחנו לא לוקחים סיכונים, נכון?

העבירו לכל מי שאכפת לכם ממנו. אחר כך כבר לא נוכל לתקן את זה בדיעבד.

לא בטוחים? מהססים? הנה מספר הטלפון שלי 053-6200370.

"ונשמרתם לנפשותיכם…"

ד"ר פינקי פיינשטיין