מרתון ציור אינטואיטיבי 13-14.5.22

"עבורי חוויה של חיבור למשהו חדש שלא הייתי מודעת לקיומו ויותר מכך מתנגדת לו. יש לי בת שסיימה את בצלאל והיא אומנית בנשמתה ובן המצייר סרטים משחר ילדותו ומי אני לעומתם בנושא. הסדנה פרצה אצלי משהו ובעיקר בזכות משפט מס 33 האומר להתחיל עם השחור ומשם להכיר את הצבעים הנוספים. צבעתי דף שחור ומשם פשוט עפתי על עצמי. הפתעה וחגיגה שמי יודע לאן תוביל ! עונג צרוף. תודה לי תודה לך פינקי ולכל החבורה המופלאה" 

מצב ההרשמה: נכון לרגע זה רשומים 20 מתוך 25 

לפני כל הפרטים של המרתון הקרוב גללו מטה.
צפו בסרטון ומתחתיו בתגובות נוספות של משתתפים ואז חזרו לכאן כדי לקבל מידע להרשמה לסיבוב הבא…

מרתון ציור אינטואיטיבי בהנחיית ד"ר פינקי פיינשטיין מאפשר להתנסות בחוויה אינטנסיבית של השיטה וברגעים המיוחדים בהם הביקורת העצמית המוגזמת כבר לא עוצרת את האדם מלבטא את האמת שלו, ללא מלים וללא הסברים, באופן שוטף וייחודי על הדף ועל הבד, עם הצבע, המכחול והאצבעות.
מיועד לכל מי שרוצה להתנסות בהתפרצות יצירתית שזורמת ללא כל אפשרות לתכנן מראש כיצד זה לבסוף ייראה…

מספר המשתתפים מוגבל ל25 איש. 

דמי השתתפות: 850 ש"ח.
לחברי תנועת הבית שלנו: 650 ש"ח.
להרשמה לתנועת הבית  שלנו (ללא כל תשלום או התחייבות) לחצו כאן.

מיקום: מושב שדה עוזיה.
שעות פעילות: יום שישי 13.5.22 12.00-18.00. יום שבת 14.5.22  10.00-17.00

הרשמה:
יש להעביר תשלום בפייבוקס (0536200370) או העברה בנקאית (חשבון 103895002 דיסקונט סניף 118 על שם המכון הפסיכו-קראטיבי).
מעוניינים לשלם בביט? שלחו הודעת ווטצאפ ל0536200370 ותקבלו קישור מיוחד לתשלום בביט.

בינתיים, קצת לשטוף את העיניים…קודם הסרטון ומתחתיו תגובות המשתתפים.
וכל זה קטן יחסית לחוויה עצמה, שאותה מלים מתקשות לתאר…

"בסופש האחרון נסעתי לבית אלפא, כדי להשתתף בחוויה מזככת, מדהימה, ושכל ניסיון לתאר אותה במילים לא יצלח. התכנסנו, אנשים מכל מכל הארץ, לסופשבוע של ציור אינטואיטיבי. זו חוויה מחדשת בכל פן אפשרי, אני כבר רשומה לפעם הבאה למרות שאין עדיין תאריך🤣. אני מרגישה את ההשלכות שלה מאז בכל פן אפשרי בחיי, ואני מתכוונת להיות מדריכת ציור אינטואיטיבי בעצמי. יקח כמעט שנה, אבל שווה את ההשקעה. אם אתם פוגשים את הפרסום של ד"ר פינקי פיינשטיין, בציור אינטואיטיבי, תירשמו ומהר. לא תתחרטו. בא לכם משהו אחר, שעובד מרגש ופוגשאתכם במלא בעוצמה שלכם? זה המקום. תודה פינקי על הדרך, ההנחיה הרגישות ועוצמה, תודה אהובה על כל הלב שלך, ולהתראות מאוד בקרוב"

"הסדנה הזו, בשבילי היתה חוויה שעדיין מהדהדת בי והשפעותיה עלי עדיין מתגלגלות. במהלכה עברתי קרוסלה רגשית עצומה, ורק ממרחק של זמן אדע יותר על הרווחים הגדולים שנבעו ממה שהתרחש שם…אבל הבוקר קמתי עם הודייה מאוד גדולה, קודם כל ל Maya Batashvili , שעזרה לי לצלוח את הרגעים הקשים בכל דרך אפשרית: זה היה כאילו מאיה היתה שם האמא של כל הסדנה הזו (הרכה, התומכת, המזינה האוהבת שנמצאת שם בכל רגע ) ופינקי האבא המוביל, המאתגר, המנחה, המלמד, לפעמים קשוח כשצריך ובעיקר מאפשר. אז תודה גדולה ועמוקה 🙏 תודה לחבורה המופלאה של 25 נשים וגבר זאב אחד שכל אחת ואחד מהם היו השראה בדרכם הייחודית. תודה לבת המקסימה שלי אלינור, שהסכימה להגיע איתי לסדנה הזו, והחוויה המיוחדת הנוספת שהיתה לי איתה כשותפה לחוויה כחברה. תודה לאלוהים שמאפשר את השפע הזה, תודה לאינספור האמצעים שאפשרו לדברים שונים לנבוע מתוכנו: הומור, שמחה, כעס, כאב, יצירה ועוד ועוד"

"יומיים מקסימים. פינקי, אנשים חדשים ומוכרים, כמו לחזור למקום שהיה ונעלם. כך המפגש עם שפע הצבע, צבעוניות מרהיבה מחברת עמוק לצבעים בתוכי. כך מצאתי עצמי מתחברת יותר ויותר למקורות שנעלמו לי עם השנים בהן באופן מודע או לא ויתרתי על הקסם הזה. כך הצבע העיף אותי לגבהים בעונג רב. כשהלב נפתח גם לחומר הצבעוני לעינוג המופלא הזה שוב אני מודה. ברור שאני ממשיכה. תודה"

"המון המון תודה על יומיים נפלאים. המון תודה עליך ועל הכלי הזה. המון תודה לחברות ולחבר לדרך. נפגשתי עם התנועה בין לב מכווץ וסגור, וחרדה למקום שלי במרחב, ללב פתוח, חוויה של היראות ומקום, למרות שנדמה שאין… ביצירה פגשתי אותי בדרך שכבר עשיתי… עם ההנאה מהלבד בנוכחות הקבוצה, וגמישות לנוע ולהפגש עם האחרות…מצאתי עצמי עסוקה בחושניות, במיניות ובמשאלה ליצור גוונים חדשים ומפגשים חדשים ביניהם. אני סקרנית לאן הפסע הזה במסע עוד יוביל.
בסוף היום הראשון לצד העייפות הגדולה הרגשתי שיחרור וצחוק ושההומור שלי זמין לי…פגשתי אותי כמדריכת ציור אינטואיטיבי וזה היה כיף… זה כמו לרכב על אופניים😉 גם כשלא מתרגלים תקופה, זוכרים… עשה לי תמריץ למצוא מקום מתאים לציור ולהקים קבוצה.בציור האחרון, של הטרנספורמציה ציירתי צמח רחב עלים עולה משבר בשלג שבקוטב. זה שיקוף נפלא לתקופה הזאת. משאלה חדשה שעלתה לי היום- לתרגל לב פתוח באהבה דווקא ברגעים המוכרים האלה כשנולדת קבוצה, וברירת המחדל שלי היא כיווץ. אין בזה צורך עוד…💗"

"נזכרתי שתמיד אהבתי לצייר. שזה תמיד הרגיע אותי והוציא ממני דברים טובים. שאני אוהבת להתלכלך בצבע. שהמפגש עם הצבעוניות של החיים מביא לי הרבה שימחה. ואיכשהו, בשנים האחרונות, שכחתי מזה לגמרי…"

קצת עליי

ד"ר פיינשטיין הוא פסיכיאטר שממקד את הטיפול שלו בכלים לא תרופתיים, ככל שהדבר ניתן, וזאת על מנת להביא את האדם למצב בו הוא פוגש את יכולותיו לרפא את עצמו ולהשתחרר ממה שמפריע לו לקיים אורח חיים איכותי ומספק. הוא מחברם של ספרים רבים שמתמקדים ביכולתו של האדם לחולל שינויים בחייו.

עקבו אחרינו

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן