"מיהו מנהיג רוח חופשית? מי שקשוב לרחשי ליבו בנאמנות ויוצא לפעולה שיש בה מידה של סיכון כדי לממש את ההנחייה שמגיעה מתוכו. לאחר שהוא נוקט בפעולה הזו הוא הופך אוטומטית למנהיג…"
ד"ר פינקי פיינשטיין

שבת 5.6.21 11.00-17.00

מיקום: מועדון יוניקורן – פרדס חנה. רחוב סיני, מתחם אורוות האומנים.

מנחה: ד"ר פינקי פיינשטיין

מספר המשתתפים מוגבל ל 50

מנהיגי רוח חופשית הם האנשים שבתקופה הזו ("התקופה החדשה") מגלים את עצמם ככאלה שמוכנים להיאבק על החופש שלהם, על הבחירה שלהם, על החירות שלהם ועל הדרך שלהם. חלק ניכר מהם כלל לא מודעים לכך שהם בעצם מנהיגים, אולי כי הם לא רגילים להיות כאלה.

אבל הזמן לא מאפשר לנו להמשיך להתבונן מהצד ולחשוב איך היינו עושים את זה טוב יותר. הזמן הזה קורא לאנשים למצוא בתוכם את המנהיגות הטבעית ואת הדרך המתאימה לאישיות שלהם לתרום לשינוי התודעתי הנחוץ כעת. זה הזמן שלנו ועלינו לקחת אותו בידיים, כל אחת וכל אחד בהתאם למתנות שאיתן הגענו לעולם.

במהלך שש שעות הסדנה נקיים תהליך רגשי-יצירתי כולל גם שיחות, הסברים, שאלות ותשובות, כדי לעזור לכל אחד למקד ולמקם את עצמו במשבצת המנהיגות שאותה הוא יכול להביא ממש בימים מסובכים אלה.

הערה: הסדנה הזו לא קשורה ישירות לקורסי הכשרת מדריכי רוח חופשית או הכשרת מדריכי לצלוח את הסופה ואנחנו לא נעסוק בכלים הקשורים בקורסים האלה אלא בהעצמה של כל באות הסדנה, כל אחת לדרך האישית שהופכת אותה לסוג של מנהיגה בתקופה החדשה.

להבטחת מקומך:
יש להעביר תשלום שיועבר ישירות כתרומה לועדת החקירה האזרחית (בין 100 ל300 לבחירתך):
העברה בנקאית לפי הפרטים כאן
פייבוקס 0515221323

לאחר התשלום יש לשלוח הודעה לאימייל של ועדת החקירה האזרחית the.people.committee@gmail.com
שנרשמתם ולהשאיר שם מספר טלפון לתיאומים.