המסע אל הספר הראשון שלך

הפרויקט הגדול והמיוחד הזה מיועד לשנים עשר האנשים הראשונים שיימצאו מתאימים לצאת למסע
נצא לדרך ביום ראשון, 15.5.22

לפני שנתחיל, מתוך הערכה לזמן שלך אציין מראש: השתתפות במסע זה כוללת השקעה כספית ורגשית לא קטנה ומתאימה לאלה שמשוכנעים שכתיבה והולדת ספרם הראשון מצויים אצלם בדרגת חשיבות גבוהה מאד.

בעולם אידיאלי כל אדם כותב לפחות ספר אחד, ספר שבו הוא מעניק לעולם את המיוחד שבו, את הניצוץ האחד והיחיד שאתו הגיע לעולם.

אנחנו אמנם די רחוקים כרגע מאותו עולם אידיאלי, אבל תפקידנו להתקרב אליו ולקרב יותר ויותר אנשים למקום החדש הזה.
לשם כך, בקרב אנשים שהחלום הזה בוער בהם ומוכנים לצאת למסע להגשמה שלו, נחוצים כלים רגשיים, יצירתיים ומעשיים שהופכים את המשימה הזו מפנטזיה רחוקה למימוש לאחר מספר חודשי אימון ועבודה.

אין בלבי כל ספק: ישנה כמות נכבדה של אנשים שבתוך תוכם מוכנים, משתוקקים ואף אמורים ליצור ולהוליד את ספרם הראשון אך מצירוף נסיבות פניומיות וחיצוניות לא עשו את הצעד החשוב והמשנה חיים הזה, קודם כל למען עצמם. אנשים כאלה זקוקים לתהליך שמשחרר אותם, רגשית, רוחנית ויצירתית, לעמוד במשימה הגבוהה הזו. אנשים כאלה זקוקים לכלים מיוחדים כדי "להגיע הביתה". 

עם הכלים האלה אני עובד, יוצר ומתקיים כבר קרוב לעשרים וחמש שנים.
כתבתי עשרות ספרים, בעברית ובאנגלית, פיתחתי שיטות ריפוי עצמי מגוונות ואמצעים רבים לשחרור הנפש ממה שמפריד בינה ובין זרימה וביטוי חופשיים.
הובלתי ואני עדיין מוביל אנשים אל המקום הגבוה שלהם, אל מימוש הביטוי האותנטי שלהם במגוון תחומי החיים. פעמים רבות אני מוביל אנשים למקומות שהם לא האמינו תחילה, שיוכלו להגיע. בשביל זה אני שם, כדי לראות את השינוי העתידי שלהם ולתת להם יד כמורה דרך, עד שיגיעו. והם יגיעו. 

למי שמתאים, מחכה לו תהליך של 6-12 חודשים שלא רק יסייע לו להוליד את ספרו הראשון, אלא גם להוליד את עצמו כאדם חדש שזיקק את חותמתו האישית והגיש אותה לעולם.  

עיקרי יעדי המסע אל הספר הראשון: 

  • למקד ולנקות את הנושא המרכזי שסביבו ייבנה הספר הראשון שלך
  • לבנות תכנית פעולה עם שלד ראשוני שסביבו יצטברו חומרי הספר
  • לתרגל כתיבת החומרים ללא הפרעה של ביקורת עצמית מוגזמת
  • לצמוח, להשתנות ולהיוולד תוך כדי כתיבת הספר
  • לגלות את הספר ואת עצמך תוך כדי תנועה, להיפתח להפתעות והתחדשות תוך כדי התהליך
  • ללמוד כיצד להתחיל את היצירה, כיצד לגרום לה לזרום וכיצד לסיים ולשחררה לעולם.   
  • לטפח בטחון עצמי עמוק לגבי היכולת לברוא ספר ויצירות גדולות נוספות, לקראת מה שיבוא אחרי הולדת הספר הראשון.

הצטרפות למסע הזה לא אמורה להיות החלטה פשוטה.
מדובר במחויבות רגשית, מדובר בהשקעה כספית משמעותית כמו גם השקעה של פנאי לתרגול העבודה הנחוצה כדי להגשים את חלום הספר הראשון. סביר להניח שההחלטה הזו ויישום תכנית המסע תוביל אותך לאחד השינויים הגדולים בחייך ובשל כך יש לוודא שיש בך את המוכנות לשינוי גדול, בשנה הקרובה.

תהליך הצטרפות למסע אל הספר הראשון שלך:

כסף: השתתפות במסע המיוחד הזה היא בהשקעה של 1200 ש"ח לחודש.
זו השקעה גדולה שמשקפת את העבודה שנעשה כאן ביחד והמעורבות של כל הצדדים בתהליך, הן של מי שמנחה אותך והן שלך עצמך. מתחייבים מראש לשישה חדשים (אך התשלום נפרש על שישה חודשים) ואם יש צורך מאריכים את התהליך בתוספות של שלושה חדשים לאחר מכן, עד הולדת הספר.

אם המשוכה הזו אפשרית למעבר בשבילך, תיאורטית, אז נתקדם:

ראיון אישי עם ד"ר פינקי פיינשטיין: שיחת זום להערכת היכולת להשתתף במסע.
בשיחה זו אשמח להכיר באופן כללי את חלום הספר שברצונך להוליד תוך 6-12 חדשים. ברצוני לוודא שמי שמצטרף למסע אכן יוכל, רגשית ומעשית, להפיק ממנו תועלת ולהתחבר לסגנון העבודה של התהליך. בשיחה זו אני גם מסביר את תהליך העבודה במסע אל הספר הראשון שלך. 

ואם עברנו את שני אלה ואנחנו מוכנים להמשיך הלאה, נתקדם להרשמה למסע אל הספר הראשון שלך

אז…אם הגענו עד לכאן והנושא מניע לך את הלב, זה זמן להרהר על הרעיון, לשקול את המוכנות שלך מכל הבחינות, ואם התשוקה לספר הראשון שלך מספיק גדולה כדי להצטרף למסע המרגש הזה, כל שנותר לך לעשות הוא לשלוח הודעה מכאן, ולספר בהודעה שהמסע הזה "קורא" לך ומשם כבר נתאם ראיון אישי וניתן לדברים להתרחש כפי שיתרחשו.

קצת עליי

ד"ר פיינשטיין הוא פסיכיאטר שממקד את הטיפול שלו בכלים לא תרופתיים, ככל שהדבר ניתן, וזאת על מנת להביא את האדם למצב בו הוא פוגש את יכולותיו לרפא את עצמו ולהשתחרר ממה שמפריע לו לקיים אורח חיים איכותי ומספק. הוא מחברם של ספרים רבים שמתמקדים ביכולתו של האדם לחולל שינויים בחייו.

עקבו אחרינו

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן