6 שבועות לטרנספורמציה של החרדות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

"טרנספורמציה של החרדות" הוא מושג שבא לתאר גישה מעשית כמו גם תפיסת עולם לגבי האופן בו ניתן להתמודד עם חרדות באופן יעיל ואף להפוך אותן לסוג של "כוח רגשי" שמניע את החיים להתפתחות, התקדמות וצמיחה. גישה כזו לא רואה חרדות כמשהו שיש "להעלים" אלא כסוג של מסרים שהנפש מעבירה לאדם בהם היא מדווחת לנו מה לא פועל תקין בחיינו והיכן יש לחולל שינוי, ובכך פחות לסבול מחרדות.

כל אדם יכול להתקדם ולהשתפר באופן בו הוא מתמודד עם החרדות שלו ואת היכולת הזו נלמד, נטפח ונעצים בסדנת 6 שבועות לטרנספורמציה של החרדות שבה מדי יום יקבלו המשתתפים חמרי לימוד ותרגול שייאפשרו הן הבנה הולכת וגדלה של מנגנון טרנספורמציית החרדות והן של היישום של הדרך הזו בחיי היום-יום.

הסדנה מבוססת על החמרים והמידע שמרוכזים בספר הוידאו "טרנספורמציה של החרדות" שחיבר ד"ר פינקי פיינשטיין. הסדנה מעבירה את תכני ספר הוידאו לעבודה קבוצתית יותר בכדי לאפשר למי שזקוק למסגרת ולתהליך מובנה יותר כדי להתקדם ולחולל שינוי.

הסדנה תצא לדרך ב14.2.2021
ניתן להצטרף לשבוע ניסיון חינם.
לאחר מכן המשך ההשתתפות בסדנה ב260 ש"ח בלבד למשך כל הסדנה.

קצת עליי

ד"ר פיינשטיין הוא פסיכיאטר שממקד את הטיפול שלו בכלים לא תרופתיים, ככל שהדבר ניתן, וזאת על מנת להביא את האדם למצב בו הוא פוגש את יכולותיו לרפא את עצמו ולהשתחרר ממה שמפריע לו לקיים אורח חיים איכותי ומספק. הוא מחברם של ספרים רבים שמתמקדים ביכולתו של האדם לחולל שינויים בחייו.

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן