קורס מדריכי טרנספורמציה של החרדות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

טרנספורמציה של החרדות יכולה להוות בשביל אנשים מסוימים קרש הצלה. הידע, הכלים והאפשרויות החדשות שתהליך כזה מאפשר מעניקים למי שזה מתאים לו אופציה להבין את החרדות טוב יותר, להתמודד איתם באופן גמיש ויעיל יותר ולבסוף גם להפוך את העוצמה של החרדות למנוף לשינוי ולצמיחה בחיי היום-יום. כאשר מתחולל תהליך כזה האדם יכול להתמודד עם החרדות שלו באופן יעיל יותר ופחות להיפגע מהן מבחינת איכות החיים.

יש לציין שכאשר אנחנו מתייחסים למילה "חרדה" כאן זה כולל בתוכו גם דאגות מוגזמות, סטרס, לחץ ואי שקט. כל אלה הם בעצם ביטויי חרדות שניתן לעשות איתם עבודת טרנספורמציה ולשפר את המצב.

מדריכי מוח טרנספורמציה של החרדות מסייעים לתהליך הזה להתקיים דרך הדרכה קבוצתית ויצירת תהליך הדרגתי ואיטי שמוביל אנשים להזדמנות לנהל את החוויה הרגשית שלהם באופן יותר יעיל וגמיש.

תהליך הכשרת מדריכי טרנספורמציה של החרדות לעסקים נמשך 12 חדשים.
במהלך התקופה הזו מתקיימת למידה אישית נרחבת של תהליכי הטרנספורמציה, של הכרת התהליכים הלא מודעים שקשורים בחרדות וכמובן — הכרה מעמיקה של הדרכים לחולל שינוי בחוויות החרדה, הן ברמה האישית, של תלמיד קורס ההדרכה, והן עם תלמידיו העתידיים.

הקורס מתקיים באקדמיה הוירטואלית של ד"ר פינקי פיינשטיין ומתקיים באופן שמאפשר הצטרפות מדי חודש.

דמי השתתפות: 500 ש"ח לחודש

קבלה לקורס לאחר ראיון אישי עם ד"ר פינקי פיינשטיין.
לתיאום ראיון (פיזי או בזום לפי האפשרות) לחצו כאן

קצת עליי

ד"ר פיינשטיין הוא פסיכיאטר שממקד את הטיפול שלו בכלים לא תרופתיים, ככל שהדבר ניתן, וזאת על מנת להביא את האדם למצב בו הוא פוגש את יכולותיו לרפא את עצמו ולהשתחרר ממה שמפריע לו לקיים אורח חיים איכותי ומספק. הוא מחברם של ספרים רבים שמתמקדים ביכולתו של האדם לחולל שינויים בחייו.

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן