משחקי השפע: קורס אונליין לשחרור הנפש מתודעת חסר

דרמת ה"חסר" ומגוון קשיים ותסבוכות סביב ענייני כסף ומימוש עצמי אינם אלא ביטוי לכך שאדם מצוי במרחק גדול מדיי מתודעת השפע הטבעית שלו, איתה נולד ואותה שכח "בחסות" תרבות שמטפחת במידה רבה את מאבק ההישרדות.

השנתיים האחרונות העצימו והדגישו את החלק הזה בחיי האדם, הן ברמה האישית והן ברמה הציבורית והפכו את ריפוי חלק זה בתודעת האדם לכזה שקובע במידה רבה את היכולת להתמודד עם השינויים הגדולים שהחברה האנושית פוגשת כעת.

הקורס "משחקי השפע" בהנחיית ד"ר פינקי פיינשטיין, מאפשר לאדם לעבור תהליך של "חילוץ" וריפוי הכאבים ואי ההבנות שכרוכות בריחוק משפע, ומשם, דרך שיקום רגשי של המקום הזה בנפש, לבנות באופן הולך ומתגבר את ביטוי ה"יש", את ההתרחבות, היצירתיות והמימוש, הן בנושאים כספיים והן בכל נושא אחר.

מדוע "משחקי השפע"? משום שהמקום בו ענייני השפע זורמים ופורחים הוא המקום בו אנחנו מסוגלים "לשחק" עם מה שהחיים מציבים בפנינו, לשחק באופן יצירתי כך ששפע יזרום אלינו ודרכנו ללא קושי, בדיוק כפי שקורה כשמשחקים.

הקורס כולל 72 שיעורים שנפרשים על פני 12 שבועות, שעוסקים בקשת רחבה של הקשר בין עולם הרוח והרגש לבין עולם החומר וביטוי השפע בתוכו. הנה שיעור 17 לדוגמה.

הקורס ייפתח ביום שני 24.1.22.

מדי יום יקבלו המשתתפים סרטון לצפייה וסרטון להאזנה וכן תרגילי כתיבה (סהכ השקעה של כחצי שעה ביום). אלה שיעורים מוקלטים שניתן לצפות בהם בשעות הפנאי, כולל גם בנהיגה, אכילה וכל פעילות מקבילה אחרת שמאפשרת גם האזנה.

את התרגילים כותבים בתוך קבוצת הפייסבוק של הקורס וכך נוצר מרחב של שיתוף קבוצתי, אונליין.

מדי שבוע, בימי שני בבוקר תתקיים פגישת זום של שעה, שגם תוקלט בשביל מי שירצה לצפות שוב או מי שהחמיץ.

דמי השתתפות:

מחיר רגיל: 250 ש"ח לחודש.

לחברות וחברי תנועת הבית שלנו: תשלום לפי "דאנא" (שלם כרצונך).

תהליך ההצטרפות:

  1. תשלום (ביט/פייבוקס/PAY) למספר 0536200370 או העברה בנקאית: חשבון 103895002 דיסקונט 118 המכון הפסיכו-קראטיבי. התשלום להרשמה הוא לחודש הראשון ולאחר חודש מחדשים שוב את ההרשמה בתשלום.
  2. הצטרפות לקבוצת הפייסבוק "משחקי השפע: קורס אונליין בהנחיית פינקי פיינשטיין"

קצת עליי

ד"ר פיינשטיין הוא פסיכיאטר שממקד את הטיפול שלו בכלים לא תרופתיים, ככל שהדבר ניתן, וזאת על מנת להביא את האדם למצב בו הוא פוגש את יכולותיו לרפא את עצמו ולהשתחרר ממה שמפריע לו לקיים אורח חיים איכותי ומספק. הוא מחברם של ספרים רבים שמתמקדים ביכולתו של האדם לחולל שינויים בחייו.

עקבו אחרינו

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן