קורס מדריכי "משחקי השפע"

משחקי השפע יכולים להוות נקודת תפנית מרכזית בחיי האדם.
תהליך שמשנה מהיסוד את הגישה ל"חסר" לעומת "שפע טבעי" בחיים ומוביל את האדם לעשות הרבה יותר מה"יש" שלו ולהפסיק להתחפר ולסבול מה"אין" שלו. התחברות והיזכרות בשפע הטבעי מהווה תהליך ריפוי משמח ומרגש, אישי וחברתי.

שפע הוא מצב אפשרי בחיי האדם, אך דורש מודעות עצמית, תרגול ולימוד. הקורס "משחקי השפע" מוביל את האדם, בתהליך חווייתי ורגשי, למפגש קרוב, אותנטי וישיר עם השפע הטבעי שלו ועם הכלים להסרה הדרגתית של המחסומים השונים שלמדנו, כבני אדם, להציב בינינו ובין השפע שקיים בנו.  

מדריכי "משחקי השפע" לומדים כיצד להוביל קבוצת עבודה ולימוד שמתמקדת בנושא הזה, לתהליך תודעתי-רוחני-רגשי שבודק מחדש  דפוסים והרגלי חשיבה והרגשה שקובעים לאדם את הגישה שלו לשפע לעומת חסר ושמאפשר לו לעשות בנושא זה שינויים משמעותיים.

כמובן שהערך המוסף הגדול של הדרכת קורס "משחקי השפע" הוא העצמה משמעותית של החלק הזה בנפש בקרב המדריך עצמו. הדרכת תהליך שכזה מפגיש את המדריך עם דרמת השפע-חסר בתוכו ומאפשר לו לעבור שינויים משמעותיים מאד בהקשר הזה ובכלל. 

הקורס משלב לימוד ותרגול אישי (דרך החמרים של הקורס הדיגיטלי "משחקי השפע") עם תרגול (פיזי, לא זום) של הנחיית קבוצה באיזור המגורים. תהליך הלימוד מתרחש מהבית בשעות הפנאי תוך מעקב והכוונה של ד"ר פיינשטיין בקבוצות פייסבוק ו-ווטצאפ של האקדמיה הוירטואלית. 

לא נדרש כל ניסיון קודם. רק תשוקה לעשות התקדמות רגשית ורוחנית סביב הכסף, בתוכך ועם אחרים.  

משך הקורס: 12 חדשים.
דמי השתתפות: 400 ש"ח לחודש. 
תחילת פעילות: יום ראשון 13.3.22

הצטרפות: לאחר ראיון אישי עם ד"ר פיינשטיין. יש לשלוח הודעה לתיאום ל0536200370.

קצת עליי

ד"ר פיינשטיין הוא פסיכיאטר שממקד את הטיפול שלו בכלים לא תרופתיים, ככל שהדבר ניתן, וזאת על מנת להביא את האדם למצב בו הוא פוגש את יכולותיו לרפא את עצמו ולהשתחרר ממה שמפריע לו לקיים אורח חיים איכותי ומספק. הוא מחברם של ספרים רבים שמתמקדים ביכולתו של האדם לחולל שינויים בחייו.

עקבו אחרינו

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן