ד"ר פינקי פיינשטיין: פסיכיאטר, יוצר, אקטיביסט

ד"ר פינקי פיינשטיין, דוקטור לרפואה בוגר אוניברסיטת תל אביב, פסיכיאטר מומחה, בעל ניסיון עשיר באבחון ובטיפול מצבים רגשיים מגוונים ובעל אוריינטציה טיפולית שמעודדת השראת ריפוי עצמי דרך כלים פסיכו-קראטיביים ושימוש מצומצם ככל הניתן בתרופות, אם בכלל. ד"ר פיינשטיין פיתח את טכניקת הציור האינטואיטיבי והכשיר מאות מדריכים לפי שיטה זו.

מתחילת 2021 ד"ר פיינשטיין מקדיש את מרבית תשומת הלב שלו בסיוע לציבור להתמודד עם ההשלכות הציבוריות הכרוכות בדרמת משבר הקורונה. לשם כך הקים את ועדת החקירה האזרחית בכדי לחשוף את האמת שלא מוצגת כהלכה לציבור.

לאחר מכן החליט להתמסר לסייע בתהליך בנייה מחדש של המקום בו אנו חיים עם הקמת תנועת הבית שלנו, שתכליתה יצירת מרחב מזין, מכיל, תומך, מעצים ומגונן לאזרחים שזקוקים לכך דרך הקמת קהילות ברחבי הארץ ויצירת אלטרנטיבות במקומות בהם השירותים המערכתיים הרגילים כשלו או הפסיקו להיות רלוונטיים לאזרחים.

ד"ר פיינשטיין מחבר בכל עת קורסים דיגיטליים שמאפשרים ריפוי עצמי והתמודדות עם אתגרי חיים שונים.
לחצו כאן לצפייה בקורסים שניתנים כעת לרכישה.

ד"ר פיינשטיין דוגל בגישת "שלם כרצונך" (דאנא) וזאת על מנת לשמש דוגמה לאופן בו ניתן, להערכתו, לחולל שינוי חברתי עמוק בו מסחר, רכישה, קנייה וכל מה שכרוך בהעברת כסף יתבצע מתוך אמון ונדיבות. קראו עוד כאן.

ד"ר פיינשטיין מקיים מפגשים ביתיים עם אנשים ברחבי הארץ במסגרת תפקידו בתנועת הבית שלנו, על מנת לספק כלים להתמודדות עם התקופה, תקווה ואמצעים רגשיים גם לעזור לאנשים אחרים. במפגשים אלה הוא גם מסייע לאנשים להקים קהילות תמיכה ושינוי "רחם ביתי". לפרטים מלאים על פעילויות אלה כנסו לאתר תנועת הבית שלנו.

קצת עליי

ד"ר פיינשטיין הוא פסיכיאטר שממקד את הטיפול שלו בכלים לא תרופתיים, ככל שהדבר ניתן, וזאת על מנת להביא את האדם למצב בו הוא פוגש את יכולותיו לרפא את עצמו ולהשתחרר ממה שמפריע לו לקיים אורח חיים איכותי ומספק. הוא מחברם של ספרים רבים שמתמקדים ביכולתו של האדם לחולל שינויים בחייו.

עקבו אחרינו

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן