ד"ר פינקי פיינשטיין: פסיכיאטר "אחר"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

ד"ר פינקי פיינשטיין, דוקטור לרפואה בוגר אוניברסיטת תל אביב, פסיכיאטר מומחה, בעל ניסיון עשיר באבחון ובטיפול מצבים רגשיים מגוונים ובעל אוריינטציה טיפולית שמעודדת השראת ריפוי עצמי דרך כלים פסיכו-קראטיביים ושימוש מצומצם ככל הניתן בתרופות, אם בכלל.

מתחילת 2021 ד"ר פיינשטיין מקדיש את מרבית תשומת הלב שלו בסיוע לציבור להתמודד עם המתקפה הביולוגית-פסיכולוגית סביב דרמת הקורונה, הקים את ועדת החקירה האזרחית בכדי לחשוף את האמת שלא מוצגת כהלכה לציבור ולאחר מכן את תנועת הבית שלנו, שתכליתה יצירת מרחב מזין, מכיל, תומך, מעצים ומגונן לאזרחים שזקוקים לכך.

ד"ר פיינשטיין מקיים מפגשים ביתיים עם אנשים ברחבי הארץ על מנת לספק כלים להתמודדות עם התקופה, תקווה ואמצעים רגשיים גם לעזור לאנשים אחרים. במפגשים אלה הוא גם מסייע לאנשים להקים קהילות תמיכה ושינוי "רחם ביתי".

קצת עליי

ד"ר פיינשטיין הוא פסיכיאטר שממקד את הטיפול שלו בכלים לא תרופתיים, ככל שהדבר ניתן, וזאת על מנת להביא את האדם למצב בו הוא פוגש את יכולותיו לרפא את עצמו ולהשתחרר ממה שמפריע לו לקיים אורח חיים איכותי ומספק. הוא מחברם של ספרים רבים שמתמקדים ביכולתו של האדם לחולל שינויים בחייו.

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן