6 שבועות של נוסחת הרעב היצירתי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

שישה שבועות אינטנסיביים, מהבית, לשינוי מהותי במערכת היחסים אוכל-אכילה-שובע-רעב-עונג על ידי נוסחת הרעב היצירתי שמשלבת רוחניות, מודעות עצמית, לימוד הדרך בה הגוף מאזן את עצמו באופן טבעי והחשוב מכל — נטרול משמעותי של הרעב הרגשי והפיכתו לכוח שמוביל את האדם לצמיחה ולשינוי במקום לאכילה מיותרת. הנה תגובות אופייניות לסדנה:

"אני מכורה לשוקולד. כשהתחלתי להקשיב לפינקי עשיתי הפסקה…"
"למדתי להשתחרר מהפחד מרעב. למדתי להיות שעות בלי לאכול ולהרגיש טוב עם זה, ולהיות עסוקה במה שנעים וטוב לי ומקדם אותי. וגם אם הרגשתי קרקורי בטן, הקשבתי להם, חייכתי בתוכי. כשהייתי עסוקה ועלה לי רגש לנשנש , לאכול, חיכיתי עם זה. העדפתי להמשיך בעשייה ואחר כך לאכול ארוחה מסודרת, מהנה ומענגת…..וכך זה נמשך"
"אני רואה כהישג ענק עבורי את השחרור מפחד לאכול ללא שליטה. אני אפילו נהנית להיות שם עם התחושות של הרעב הרגשי בהמתנה קבלה וחמלה ולהתגבר עליו ברוב הפעמים. כמו שכתבתי נסיון זה מעודד אותי להתיחסות דומה עם פחדים אחרים."

הסדנה תיפתח ב31.1.2021 והיא מיועדת ל30 אנשים לכל היותר. העבודה מהבית, השקעה יומית של כמחצית שעה של האזנה לוידאו של ד"ר פיינשטיין ומספר תרגולים רגשיים בכתיבה.

עלות: 280 ש"ח בלבד.
שבוע ראשון ניסיון חינם!!!

בוגרי הסדנה זכאים ל 50% הנחה ברכישת ספר הוידאו "נוסחת הרעב היצירתי" בסיום הסדנה ובכך להבטיח המשך חיבור לחמרים ולתכנים של הסדנה.

להצטרפות לשבוע ניסיון חינם בסדנת נוסחת הרעב היצירתי לחצ/י כאן.

קצת עליי

ד"ר פיינשטיין הוא פסיכיאטר שממקד את הטיפול שלו בכלים לא תרופתיים, ככל שהדבר ניתן, וזאת על מנת להביא את האדם למצב בו הוא פוגש את יכולותיו לרפא את עצמו ולהשתחרר ממה שמפריע לו לקיים אורח חיים איכותי ומספק. הוא מחברם של ספרים רבים שמתמקדים ביכולתו של האדם לחולל שינויים בחייו.

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן