12 שבועות של משחקי השפע

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

סדנה אינטרנטית בת 12 שבועות ללימוד, תרגול וחיבור רגשי-רוחני-יצירתי עם יסודות השפע האנושי והדרך בה הם באים לידי ביטוי בחיי היום-יום בכל תחום, בכל צורה אפשרית.
שפע הוא הביטוי הגבוה והחיובי של ה"יש" של האדם ומהווה מסלול ריפוי ושינוי תודות לטיפוח תודעה שפחות נשאבת אל ה"אין" שבחיים ויותר עסוקה ביצירה, התחדשות, מימוש עצמי ואמת פנימית.
ככל שאדם מטפח בתוכו את "שריר השפע" הטבעי שלו כך גם נוצרת בתוכו פלטפורמה רגשית מעשית ויצירתית למימוש כלכלי של יכולותיו, במידה והדבר חשוב לו באותה תקופה.

הסדנה פועלת שישה ימים בשבוע כאשר בכל יום מתקבלים חומרי לימוד ותרגול שדורשים השקעה של 20-30 דקות ביום. כל חומרי הלימוד והתרגול נובעים מספר הוידאו "משחקי השפע" ומובילים את האדם לשינוי שמתחיל במרחבים הלא מודעים של הנפש ומחלחל אט אט אל המציאות המעשית והיום-יומית. תוך כדי התהליך משתתפי הסדנה מקבלים מענה על שאלות ומשוב מד"ר פינקי פיינשטיין.

מספר המקומות בסדנה מוגבל ל30.
הסדנה תיפתח ב21.2.21.

עלות: 660 ש"ח בלבד

להרשמה והבטחת מקומך: תשלום באשראי (עד שלושה תשלומים) או ביט/פייבוקס 0536200370

קצת עליי

ד"ר פיינשטיין הוא פסיכיאטר שממקד את הטיפול שלו בכלים לא תרופתיים, ככל שהדבר ניתן, וזאת על מנת להביא את האדם למצב בו הוא פוגש את יכולותיו לרפא את עצמו ולהשתחרר ממה שמפריע לו לקיים אורח חיים איכותי ומספק. הוא מחברם של ספרים רבים שמתמקדים ביכולתו של האדם לחולל שינויים בחייו.

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן