משחקי השפע

כאשר מתבוננים היטב ביסודות של מה שאנו מכנים "שפע" אנחנו מגלים גם את הבסיס המשמעותי ביותר לבריאות רגשית, יכולת להתמודד עם אתגרי החיים, יכולת להפיק תועלת גבוהה יותר ממה שמצוי ברשותנו, מימוש היכולת היצירתית הטבעית כמו גם יכולות טבעיות אחרות שאולי לא יכולנו לבטא באופן שלם לפני שהכרנו לעמוק כיצד שפע פועל וכיצד ניתן להגבירו דרך לימוד ותרגול.

"משחקי השפע" הוא ספר וידאו-אודיו הנרחב ביותר שמצוי כאן (72 סרטוני וידאו, 72 סרטוני אודיו), עם התבוננות מעמיקה ומפורטת על הדרך בה האדם יכול להתחבר באופן טבעי לשפע הנכון בשבילו ודרכו לייצר לעצמו נתיב ריפוי עצמי ושינוי יסודי באופן בו הוא מעצים את עצמו ולוקח את ה"יש" שמצוי ברשותו למקומות הגבוהים והמדויקים ביותר שניתן להעלות על הדעת.

את ספר הוידאו "משחקי השפע" יצר ד"ר פיינשטיין מתוך הכרה שקשיי שפע מהווים סוג של "חולי חברתי משמעותי" שהכרחי לתת לו מענה זמין ומעשי. זהו ספר שמהווה דרך למסע אישי כמו גם מסע קבוצתי וגם בסיס בשביל הדרכת שפע למי שמעוניין לפתח לעצמו מקצוע מרתק ומספק שמוביל אנשים אל השפע שלהם בתהליכים קבוצתיים משני חיים.

* אם ברצונך לנסות תהליך ללימוד עצמי של משחקי השפע: לחצ/י כאן לחמישה פרקים ראשונים בחינם.

קצת עליי

ד"ר פיינשטיין הוא פסיכיאטר שממקד את הטיפול שלו בכלים לא תרופתיים, ככל שהדבר ניתן, וזאת על מנת להביא את האדם למצב בו הוא פוגש את יכולותיו לרפא את עצמו ולהשתחרר ממה שמפריע לו לקיים אורח חיים איכותי ומספק. הוא מחברם של ספרים רבים שמתמקדים ביכולתו של האדם לחולל שינויים בחייו.

עקבו אחרינו

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן